Blue

Youtuber Olmak 2020

Youtuber Olmak 2020

Günümüzde neredeyse meslek haline gelen Youtube gün geçtikçe dahada çok gelişerek ön planlara çıkmakta ve haliyle Youtuber olmak isteyenlerde her gün fazlalaşıyor bu yazımda bir kaç fikir ve görüş önerileri belirtmek istedim.

Youtuber Olmak
Youtuber Olmak

Çok sorulan o sorular arasında;

  • Nasıl youtuber olurum ?
  • Youtuber çok para kazanıyor mu ?
  • Youtube para kilidini açmak ?
  • Nasıl çok takipçim olur ?
  • Ünlü olur muyum ?

 

  • Nasıl Yotuber olurum ?

Öncelikle çok basit yolları olmuş olsa herkesin yapacağı iş youtuber olmak değil mi ? yani şöyle düşünelim çok para var ünlü olacaksınız ve milyonlarca takipçi 🙂

Tabi bu kadar basit değil en baştan başlamak gerekirse eğer youtuber olacağım ben hevesi ile başlayanlar için tavsiyelerim olacak yüklü meblalarda paralar vermenizi size tavsiye etmem hatta belirli bir noktaya gelene kadar kendinizi tanıta na dek vede kendinizdeki o ışığı herkese yansıtmayı başarana dek telefonunuz ile çekebilirsiniz videolarınızı basit montaj programları ile videolarınızı düzenleyip editleyerek youtube kariyerinize başlayabilirsiniz. bunlardan birisi olarak örnek aşşağıya bir video düzenleme programı bırakıyorum. youtube profili etkileşim için bu meslekte en önde gelenlerden.

Dolu dolu düzgün bir şekilde açılmış bir profilin size çok faydası olur vede kimse tarafından kullanılmamış fakat kimse tarafındanda unutulamayacak kadar akılda kalıcı bir isimle başlayabilirsiniz.

Windows Movie Maker İNDİRMEK İÇİN TIKLA

  • Youtuber çok para kazanıyor mu ?

Aslında herkesi heveslendiren asıl konulardan birtanesi bu evet youtuberler çok para kazanıyor fakat tam anlamı ile youtuber olmuş olan kişiler sizin hayallerinizi kurduğunuz paraları kazanıyor.

Şöyle anlatayım direk mesela 10.000 takipçiniz var videolarınız 1.000 – 2.000 izlenme alıyor o hayallerini kurduğunuz paraları almanız çok ama çok zor he çok şanslı bir insansanız bir anda parlarsanız gerçekten hesaplanamıyacak kadar paralar bile kazana bilirsiniz.

  • Youtube para kilidini açmak ?

Tekrar önceki yazılardada olduğu üzere uğraş gerektiren bir olay youtube’de para kazanabilmeniz için 1.000 abone ve 4.000 saat izlenme almanız gerektiğini biliyor muydunuz ? ne yazık ki kural bu ilk paraları görebilmeniz için bu kriteri aşmanız gerekiyor.

  • Nasıl çok takipçim olur ?

Öncelikle ürettiğiniz içeriye ciddi anlamda çok dikkat etmeniz gerekiyor taklit içeriklerden uzak durun bikere en baş kural bu yani kimse birşey diyemez ben bunu çekeyim demeyin kalite bu işte herşeydir unutmayın ki sizde günümüzde internette bir şey arıyorsunuz ve en güzel olanını seçip bakıyorsunuz bir kere herkesten farklıyım ben diyebileceğiniz bir dal bulun kendinize ki yapılmamış şeyler daha çok ilgi görür ve ilk defa yaptığınız şey üzerinden kendinize bir kitle oluşturursunuz önemli olan adınızı duyurmak belirli bir kitleye adınızı duyurun zaten onlar sizin reklamınızı yapıyor. unutmayın ilk izlenim çok önemli 🙂

Bu yazımı inceleye bilirsiniz. TIKLA YAZIYA GİT

  • Ünlü olur muyum ?

Tabi kide ünlü olursunuz ama her işte olduğu üzere istikrar en önemli şey istikrar varsa eğer bir işte her şeyi yapabilirsiniz demek bir insan sevdiği bir işin peşinden koşuyorsa eğer emin olabilirsiniz ki bir gün olmasa bile inanın bir gün emeğinizin karşılığını alırsınız.

Size bildiğim bütün bilgileri sunmaya çalıştım umarım ki beğenmiş sinizdir yardımcı olabileceğimi düşündüğünüz konularda aşağıdan yorum yaparak bana ulalabilir ve İNSTAGRAM adresimden de bana ulaşabilirsiniz bir gün çok iyi yerlerde olmanız dileklerimle… 🙂

 

Daha Fazla Göster

Düşünceleriniz ve Yorumunuz ?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı