Blue

Sitenize Reklam Mı Almak İstiyorsunuz ? Siteden Nasıl Para Kazanılır ? Mutlaka Okuyun 2020

Sitenize Reklam Mı Almak İstiyorsunuz ? Siteden Nasıl Para Kazanılır ? Mutlaka Okuyun

Öncelikle en dipten başlayalım ;

Web Site Reklamı Nedir ?

  • Belirli şirketlerin markaların vb. firmaların isimlerini duyurmak mallarını satmak ve ranklarını arttırmak için başvurduğu bir dal kendi logolarını isimlerini ürünlerini başka siteler üzerinde para karşılığı yayınlatarak reklam vererek sitelerle iş ortaklığı  yaptıkları bir döngü mekanizması yani senin site ziyaretçini başka sitelere yönlendirerek Tanıtımlarını ve reklamlarını yaparak para kazanmak.

Siteye Nasıl Reklam Alınır ?

Sitenize Reklam Mı Almak İstiyorsunuz ?
Sitenize Reklam Mı Almak İstiyorsunuz ?
  • Bunun temel yollarından bir tanesi herkesinde bildiği ve dünyaca kullanılan Google Adsense Peki Google Adsense Nedir ? Google Adsense bir reklam ağı diyebiliriz bütün şirketler vs. Adsense üzerinden reklam alırlar sitelerinin veyahut ürünlerinin tanıtılmasını isterler ve Adsense ile iş ortaklığı kurup sitenizi Adsense bünyesine kaydedersiniz size belirli kodlar verir ve bu kodları sitenize yerleştirmenizi ister kodları sitenize ekledikten bir kaç gün sonra (bu süre belirsiz duruma göre değişiklik gösterebiliyor) Siteniz onay aşamasını tamamlamış olur Google Adsense botları sitenizi kontrolü bitirdikten sonra sitenizde Google Adsense reklamları yayınlanmaya başlar ve sitenize giren ziyaretçileriniz reklamlara tıkladıkça sizler para kazanmaya başlarsınız.

Siteye Dışarıdan Reklam Almak ?

Sitenize Reklam Mı Almak İstiyorsunuz ?
Sitenize Reklam Mı Almak İstiyorsunuz ?
  • Böyle bir şansımızda var eğer ki siteniz güzel ilerlemeye başladı gerçekten bu işi tam anlamıyla yaptığınızın farkına vardınız çok güzel etkileşim alıyorsunuz sitenizden diyelim çevrenizdeki butik mağaza vb. gibi yerlerden reklam alıp sitenize yerleştirerek de para kazanabilir siniz fiyatları size kalmış fiyat konusunda anlaşmanız gerekiyor tabi ama bunu adınızın kötü duyulmaması için düşük trafiğiniz varken reklam alamamanızı tavsiye ederim çünkü yüksek rekabet ortamındayız çok fazla site var ve sizin onlardan bir farkınız olmalı Web Sitesini açtık hoppa ertesi gün reklam alalım diye bir şey yok düşün yani bunu google bile onaylamıyor ken insanlara neden suna sınız sonuçta para alacaksınız bir karşılık görmeleri gerek değil mi ? o yüzden seçimlerimizi ne kadar iyi yönde kullanırsak o kadar iyi bi nevi onlar müşteriniz olacak baktınız ki müşteri sizin sitenize reklam verdiğinde büyük ilgi görüyor hep sizin sitenizde olmak ister ve buda sizin kazanmanız demektir.

Başka Sitelere Reklam Vermek Sitemi Tanıtmak İstiyorum ?

  • Yine aynı şekilde bizim yaptığımız sistemin tam tersini düşünün bu sefer biz müşteriyiz belirli sitelerde reklam alanları mevcut mesela bu alana reklam vermek ister misiniz gibi demek ki o alan boş reklam koyabiliriz hemen site yetkilisine ulaşarak fiyat anlaşması yaparak belirli bir banner veya logo veya ürününüzü yayınlayarak reklam alabilir siniz reklam büyümek belirli yerlere gelebilmek için çok etkili bir etkendir unutmayın

SİTEME REKLAM VERMEK İSTERSENİZ İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ 

  • Mail : yucelbasiletisim@gmail.com

Siteye Reklam Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

  • Öncelikle kesinlikle yasal olmayan suç unsuru oluşturacak reklamlar koymayalım kesinlikle arkadaşlar çok para kazanacağım diye uğraşırsınız fakat sitenizden olursunuz siteyi de geçtim hukuki yaptırımları da mevcut o yüzden az olsun öz olsun emeğiniz kadar kazanın bulaşmayın derim.

Site Destek ve Yardım

  • Yeni bir web sitesi kurdunuz ve Google Adsense Reklamlarını aktif etmek mi istiyor sunuz ? veya başka bir konuda kafanıza takılan yardım almanız gereken bir durum mu var ? Sitenizle alakalı her ne kadar bilgim dahilinde bir soru olursa size yardımcı olmak isterim aşağıdan yorum bırakarak sorunuzu yazarak bana ulaşım sağlayabilir siniz en kısa sürede sizlere dönüş yapmaya çalışırım sağlıcakla kalın.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Düşünceleriniz ve Yorumunuz ?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı