Haberler

Seni Seven Ölsün Filmi Nerede Çekildi ? Oyuncuları Kimler Konusu Ne ?

Seni Seven Ölsün Filmi Nerede Çekildi ? Oyuncuları Kimler Konusu Ne ?

seni seven ölsün filmi nerede çekildi haberleri ve son gelişmeleri anbean bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Son dakika seni seven ölsün filmi nerede çekildi haberleri ve en sıcak haber akışı burada! İşte, seni seven ölsün filmi nerede çekildi ile ilgili son durum ve güncel haberler! Seni Seven Ölsün filmi konusu ne oyuncuları kim? Seni Seven Ölsün filmi nerede çekildi?

Seni Seven Öldü

Seni Seven Ölsün

SENİ SEVEN ÖLSÜN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Seni Seven Ölsün, bir tılsımın etkisinde olan Karadeniz köyünde geçiyor. Tılsımın etkisiyle yüzyıllardır kavuşamayan aşıkların hüzünlü öyküsüne dur demeye karar veren bir çift, birbirine düşman ailelerin çocukları olsalar da el ele verirler. Bunun sonucunda başlarından eğlenceli, komik, romantik ve macera dolu olaylar geçecektir…

SENİ SEVEN ÖLSÜN FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Seni Seven Ölsün filmi Trabzon’un Çaykara İlçesinde çekilmiştir.

SENİ SEVEN ÖLSÜN FİLMİNİN OYUNCULARI

Unutulmaz ve Beni Böyle Sev dizilerinde yönetmen koltuğuna oturan Cem Tabak’ın ilk uzun metrajlı film denemesi olan Seni Seven Ölsün’ün senaryosunda Şeyda Delibaşı imzası var. Filmin başrollerini Alper Saldıran, Fulya Zenginer, Hüseyin Avni Danyal ve Durul Bazan üstlenirken, filmin kadrosunda Ruhi Sarı, Hakan Salınmış, Sacide Taşaner, Şamil Kafkas, Nuray Yeşilaraz ve Eylem Tanrıver gibi isimler yer alıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Düşünceleriniz ve Yorumunuz ?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı