Teknoloji

Elektrikli Motor İle Normal Motosiklet Arasındaki Fark Nedir ? 2020

Elektrikli Motor İle Normal Motosiklet Arasındaki Fark Nedir ?

Elektrikli Motor Yakıt kullanılmadan sadece elektrik ile çalışan bir donanıma sahip.

Elektrikli Motor İle Normal Motosiklet Arasındaki Fark Nedir ?
Elektrikli Motor İle Normal Motosiklet Arasındaki Fark Nedir ?

Peki Elektrikli Motorun Scooter motor vb. Motosikletlerden Farkı Nedir ?

  • Elektrikli Motor Diğer motosikletlere nazaran daha az yakıt ve hava kirliliği azaltma planı ile yapılsa da bir Scooter motor veya cross motor gibi motosikletlerin yerini tutamaz elektrikli motor  hem hız bakımından hemde kullanış bakımından. Fakat  gün içinde ufak işlerinizde kullanabileceğiniz 50 cc elektrikli motor  mevcut ve eliniz ayağınız olabilecek kadar güçlü olan elektrikli motor mevcut tabi bu bütçenize bağlı ama normal bir benzinli Scooter motor veya Cross Motor ile kıyaslamak isterseniz tabi ki de Elektrikli Motor onlarla kıyaslayamazsınız.

Elektrikli Motor İle Motosiklet Sürmeye Başlanır Mı ?

Elektrikli Motor ile motosiklet deneyimine başlamak isterseniz eğer benim fikrim tabi ki yanlış olarak görebilirim neden diyeceksiniz çünkü gerçekten aralarında dünyalar kadar fark var Yukarıda da bahsettiğim gibi bir Elektrikli Motor ile normal Motosikletleri kıyaslayamazsınız gerçekten fark üzerine fak var.

  • Motosiklet Sürmeye Başlamak İstiyorsunuz Neler Mi Yapmalısınız TIKLAYIP Yazımızı İnceleyebilirsiniz.

Elektrikli Motor Fiyatları Pahalı Mı ?

Benzinli Motosikletlere nazaran dahada uygun olan Elektrikli Motorlarda mevcut bu sizin bütçenize bağlı gerçekten neredeyse her bütçeye uygun bir Elektrikli Motor piyasada bulmanız mümkün.

Elektrikli Motor Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Günümüzde her dalda olduğu gibi dolandırıcılık işleri çok olmakla birlikte insan kandırmayı seven insanlarımızda çok var. Kesinlikle Elektrikli Motor alırken adında da geçtiği gibi elektrik yani aküsüne çok iyi baktırın derim aküsü bitmiş bir Elektrikli Motor neredeyse yine bir motosiklet fiyatında bir akü almak zorunda bırakabiliyor.

ÖNEMLİ NOT !!

Bütün araçlarda olduğu gibi Elektrikli Motor küçük ve zayıf gözükebilir kesinlikle ve kesinlikle ekipmansız Elektrikli Motor veya motosiklet kullanmayalım unutmayın motosikletten daha önemli olan ilk adım ekipman dır.

Sitemiz üzerindeki bütün soru görüş önerileriniz ve soracağınız sorular için aşağıdan yorum yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz veya sosyal medya adreslerimden ulaşım sağlayabilirsiniz  İNSTAGRAM İÇİN TIKLA 

 

 

 

 

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Düşünceleriniz ve Yorumunuz ?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı